Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intamplari haioase/jenante

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cookie
Boboc
Boboc
Cookie


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 84
Puncte : 103
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 26

Intamplari haioase/jenante Empty
MesajSubiect: Intamplari haioase/jenante   Intamplari haioase/jenante Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 2:51 am

Vi s-a intamplat ceva jenant sau amuzant?Povestiti-ne si noua! Smile
Sa va povestesc si eu o intamplare destul de haioasa,care s-a petrecut acum vreun an big grin am si mai recente dar aceasta mi se pare funny(dar si celelalte,insa am ales sa o povestesc pe aceasta).
Pentru ca era vara si cam ultimele saptamani de scoala,era cald,si ne-am asezat la rand,pentru a intra in clase.Eu am prostul obicei de a sari ca o broscuta laughing si sa ream.Si am vrut sa sar in spatele prietenei mele cele mai bune laughing {nu am vrut sa sar ca sa o dau jos,Doamne fereste,sa sar si eu asa incet laughing )...si am confundat-o pe prietena mea cu un baiat pe care nu-l cunosteam.Si am sarit in spatele lui laughing Sigur m-a crezut obsedata sau ceva de genul asta,si prietena mea radea in hohote laughing
Povestiti si voi^____^Pe parcurs,voi mai zice si eu.
Sus In jos
MC Chillin' KID
Boboc
Boboc
MC Chillin' KID


feminin Capricorn Numarul mesajelor : 56
Puncte : 61
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 29

Intamplari haioase/jenante Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase/jenante   Intamplari haioase/jenante Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 2:55 am

^ o doamne rolling on the floor
Eu nu stiu ce sa va povestesc...desi mi e intampla des sa confund fetele cu baietii si invers...
Daca imi amintesc ceva revin
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Intamplari haioase/jenante Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase/jenante   Intamplari haioase/jenante Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 5:35 pm

Sunt foarte impiedicata. Am obiceiul de a ma impiedica de pragurile de la usile magazinelor. Pur sis implu uit ca sunt acolo.. cateodata capat vanatai frumoase in genunchi.. mi se pare jenant sa te impiedici in plina strada.. sa te priveasca zeci de oameni si sa rada.. penibil..
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Intamplari haioase/jenante Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase/jenante   Intamplari haioase/jenante Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 3:11 am

Pai,fac in ore niste faze foarte haioase si incep colegii sa rada.Momentan nu imiamintesc.Stati sa ma uit umpic in trecut si cand imi amintesc va con-tac-tez :)).
Sus In jos
MC Chillin' KID
Boboc
Boboc
MC Chillin' KID


feminin Capricorn Numarul mesajelor : 56
Puncte : 61
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 29

Intamplari haioase/jenante Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase/jenante   Intamplari haioase/jenante Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 4:00 pm

Deci eram in metrou cu o prietena...si ma uit eu in picioarele unui baiat si zic
-Uite ce skateri mari are fata aia
Si cica prietena mea:
-E baiat! raised eyebrows
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intamplari haioase/jenante Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari haioase/jenante   Intamplari haioase/jenante Icon_minitime

Sus In jos
 
Intamplari haioase/jenante
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: