Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Totally Spies

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Cookie
Boboc
Boboc
Cookie


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 84
Puncte : 103
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 26

Totally Spies Empty
MesajSubiect: Totally Spies   Totally Spies Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 3:47 am

Va place acest desen animat?Mie foarte mult!Este foarte interesant.Prezinta aventurile a trei prietene,care sunt spioane si au diverse misiuni in care trebuie sa invinga raufacatorii.
Seful lor este Jerry,un om destul de batran ⭐ dar foarte amuzant.
Personajul meu preferat este Alex,este sportiva si foarte haioasa,energica...excat ca mine,pot spune.Uitati o poza cu cele trei spioane:
http://hirvine.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/03/totally-spies-4-cut.thumbnail.jpg
pentru cei care nu stiu(desi nu cred ca este cineva care sa nu stie,am sa spun).Sam are costum verde,Clover are costum rosu,iar Alex costum galben^^'.
Uitati o poza si cu Jerry,seful lor:
http://st.blog.cz/d/domcamisa.blog.cz/obrazky/6184820.jpg (in poza este Jerry impreuna cu cele 3 fete)
SURSA IMAGINILOR-GOOGLE IMAGES
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Totally Spies Empty
MesajSubiect: Re: Totally Spies   Totally Spies Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 5:45 pm

Inca ma mai uit din cand in cand ^_^ E un desen de pe "timpu meu" si e bine regizat cu o tema destul de interesanta si originala dupa aprerea mea..

Insa prefer epicoadele mai vechi, nu pe astea noi..
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Totally Spies Empty
MesajSubiect: Re: Totally Spies   Totally Spies Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:16 pm

Urmaream acest desen atunci cand ma uitam la televizor,acum ma uit putin si nu mai urmaresc desene asa multe.
Este un desen destul de dragut iar actiunea este interesanta pot spune.
Imi placea mult inainte si stiu ca o preferam pe Sam.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Totally Spies Empty
MesajSubiect: Re: Totally Spies   Totally Spies Icon_minitime

Sus In jos
 
Totally Spies
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Diverse :: Media :: Desene animate-
Mergi direct la: