Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Taverna ^__^

In jos 
+3
Cookie
Happy Kid
Erde
7 participanți
AutorMesaj
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 2:24 am

Well.. taverna e un loc unde ne destindem si discutam despre orice ^__^

Deci, ce faceti? Am dat azi tag-uri cu niste prieteni pe ziduri, si nus tiu, asta mi-a creeat o dispozitie foarte buna ^_^
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 2:40 am

Eu fac bine,ma gandesc la baiatul ala dragut de la 5A.Doamne ca tare cute mai e.Acum deabia ce am terminat de uscat parul.Ascult cum cainele meu face in toate felurile si imi vine sa il bat si mi-e pofta de capsuni.Cam asta fac eu acum :)).
Sus In jos
Cookie
Boboc
Boboc
Cookie


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 84
Puncte : 103
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 26

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 2:44 am

Hmm....pai acum,ma uit la televizor...la nora pentru mama lol:))
Dar este destul de interesanta emisiune cu toate ca este,well,cam ciudata 8don;t blame me*
Astazi am fost prin oras...m-am distrat,ce pot spune,am o dispozitie buna^_^
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 2:50 am

Trebuie sa vina mama din clipa in clipa si sunt cu ochii in 4 :)) Daca vede ca iar stau la PC sunt un om mort :))
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 3:14 am

Se pare ca ati inceput sa discutati si ma bucur ca va intelegeti.
Eu ma mai uit pe forum si mai postez cate ceva,mai corectez cate un post.Si la mine trebuie sa vina mama la 23:20 si daca ma prinde iar morala ca aseara.Dupa ce mi-a facut si tata azi.
Sus In jos
Cookie
Boboc
Boboc
Cookie


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 84
Puncte : 103
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 26

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 3:19 am

what happened?:(
Nici eu nu mai pot sta mult...eh,totusi mai stau...pana pe la 23:00 mai am voie sa stau.Oricum,in noaptea asta vreau sa visez ceva^_^ :D deci tre`sa ma culc pe la 23:20 ⭐
Sus In jos
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 3:13 pm

Hmm,ce fac acum?Stau la calculator si vreau sa ma duc sa mananc lapte cu cereale :)).Nici azi nu prea am de gand sa ies din casa.Imi place asa.Duminica trecuta a fost cea mai calduroasa zi din anul asta(la mine).Am stat afara in tricou si am mancat inghetata:X.Si Dumninca(trecuta :)) ) am fost cu niste baieti din cartier si cu cainii nostrii pe plaja.Si a scapat catelu meu din lesa si sa dus in apa :)).Foarte tare faza.Oricum,ziua aia nu o sa o uit.A fost prea haioasa.
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 3:18 pm

Oficial mi-e foame de mor. Daca nu mananc niste soia in urmatoarele 5 minute simnt ca lesin =))
Bunicii mei au bucataria plina de carne de miel si doar mirosul ma face sa-mi vina rau. Eu nu prea mananc carne, nu imi place de nici o culoare.

Ah.. mi-am adus aminte ca voiam sa inlocuiesc emoticoanele, asa ca nu va speriati daca in urmatoare ora vor disparea cele existente pana acum.
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
Cookie
Boboc
Boboc
Cookie


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 84
Puncte : 103
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 26

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 4:33 pm

Wow,Ada,tin sa spun ca ai facut o trreaba foarte buna cu schimbarea emoticoanelor,imi plac foarte mult acestea^____^

Acum,sincerely,nici mie nu imi place carnea de miel...are un gust destul de ciudat.Si mirosul,la fel.Carnea in general imi place,dar sa nu fie de miel sau cine stie ce sortiment ciudat .
Si mie imi e foame,cred ca o sa ma duc sa mananc ciorba cu carne de pui.E foarte buna big grin big grin
Sus In jos
~* Copchil nebun *~
Boboc
Boboc
~* Copchil nebun *~


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 36
Puncte : 29
Reputatie : 2
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 26

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 8:42 pm

Euu... stau si ma gandesc la subsemnat si cat de interesanta va fi vacanta asta laughing [ Ada si Kam stiu despre cine vorbesc ]

Nici eu nu ma prea dau in vant dupa carnea de miel,dar sa zicem ca o mananc. Imi place cat de cat drbul,sau ceo fi maglavaitul ala cu verdeturi ,carne si ou laughing
In ultima vreme papica nu mai este un bun prieten,doar pizza si cartfoii prajiti love struck !

Asa... sa vedem ce mai putem discuta... aa:

Ce faceti voi pana la si de Pasti ? batting eyelashes
Sus In jos
http://lady-rock-deea.hi5.com
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 8:48 pm

Stau,mananc,respr,mananc din nou,dorm,stau la calculator,iar mananc.
Voi?
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 2:36 am

Eu de Pasti am de gand sa fac nimic laughing
Nu ma misc din fata calculatorului nici sa ma impusti.

Azu am avut o stare dispozitie foarte buna, m-am surpins chiar. Sa vedeti azi cand ascultam muzica.. incercam sa ma imbrac si dansam in acelasi timp laughing
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 3:43 am

Se pare ca discutati despre sarbatoarea de Pasti,am spus mai sus deci nu ma deschid subiectul.
Ada si eu mi-as dori sa stau de Pasti in fata calculatorului,dar il petrec la tara unde vor veni rude si voi fi cu parintii.(sti tu).Ma bucur ca ai fost binedispusa azi,ceea ce mie mi-a cam lipsit,la fel ca si timpul.Desi sunt in vacanta sunt mai ocupata ca in timpul liceului(sunt clasa a IX-a) cand am teme si invat.Nu stiu de ce,dar simt ca nu pot face nimic,nici pe forum sa stau sa mai lucrez,nici pe altele,sa vorbesc cu prietenii,sa citesc,nici macar nu m-am uitat ce teme am.Simt ca trece atat de repede doar sa ma enerveze si chiar reuseste.
Am sa inchei aici pentru ca el(timpul) nu ma lasa sa mai scriu.
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 5:21 pm

Well.. azi m-am trezit cu o durere de cam ingrozitoare, dupa ce nu putusem sa dorm mai deloc noaptea trecuta. Stateam si priveam tavanul si ma gandeam la diferite chestii, amintiri.. persoane etc etc.

Voiam sa merg azi la Biserica, insa nu am mai putut. In continuare ma simnt rau.. nu am chef de nimic.. stau pe scaun si privesc in gol.. tremuie sa ma duc la toaleta sa ma descarc da mi-e sila sa ma ridic..

Ma tot gandesc la viata monotona pe care o am.. zilnic si zilnic aceleasi lucruri.. viata asta a trecut pe langa mine fara sa lase prea multe urme.. si eu deabea acum inteleg si realizez acest lucru. Ma simnt.. singura, daca pot spune asa.
Vreau cu disperare sa scriu ceva, sa ma descarc, insa tot ce pot scrie acum e drama, si sincer m-a plictisit acest subiect. Am incercat ieri sa scriu ceva vesel.. nu am putut.

E asa usor sa pari vesel cand esti trist.. vorbeam cu lumea pe mess si mai puneam un emoticon care rade, insa eu nu radeam.. ramaneam cu figura inexpresiva.. imi placea ca ii faceam pe ceilalti sa rada, dara resueam sa fac acest lucru, bineinteles.
M-am refugiat atat de mult in internet incat uit de viata mea reala.. as da orice sa stau un minut in fata monitorului.. in vacanta asta nu am iesit din casa.. imi e dor de prieteni, cei pe care ii am, desigur.. am invitat un prieten maine la mine.. cel mai bun prieten al meu.. sa facem niste clatite.. imi e dor de vremurile cand ma bateam cu el cu clatitele si cand am incercat sa facem un tort.. amintiri.. trist..

Imi pare sincer rau daca v-am plictisit, insa trebuia sa ma descarc..
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
MC Chillin' KID
Boboc
Boboc
MC Chillin' KID


feminin Capricorn Numarul mesajelor : 56
Puncte : 61
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 29

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 6:34 pm

^nu ne-ai plictisit...si eu am momente in care ma gandesc, plang, imi amintesc tot felul de lucruri frumoase si mai putin frumoase...
Nici eu nu am dormit prea bine...pe la 3 m-am trezit cu o durere insuportabil in stomac...si imi strangeam genunchii tot mai mult...era oribil straight face Dar totul a trcut si eu ma gandesc numai la lucruri frumoase acum love struck
Sus In jos
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 3:07 am

Eu tot ma gandesc la baiatul ala(nu ii dau nume ca dupaia incepeti sa radeti).E asa de cute.Mi-as dori sa fiu prietena lui.Si azi am fost la scoala,si l-am vazut.E atat de retras.Atat de inocent.Deja dau in telenovele deci o sa plec :))>
Sus In jos
MC Chillin' KID
Boboc
Boboc
MC Chillin' KID


feminin Capricorn Numarul mesajelor : 56
Puncte : 61
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 29

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 4:01 pm

^stiu cum e...insa el nu e chiar aja...cateodata nu ma scuteste deloc...dar tot cute ramane day dreaming
Sus In jos
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 9:54 pm

Se pare ca de la stari de rau ati trecut la baieti de cand n-am mai fost pe aici.Eu n-am aceasta "problema" cu baietii desi imi sunt simpatici si mie 2-3 colegi,dar suntem prieteni atat.Nu ca ar fi ceva sa ma opreasca,dar ar fi 2 lucruri:suntem colegi si nu prea sunt de acord cu astfel de "relatii" si faptul ca uneori pot fi atat de enervanti incat te fac sa ii iei la bataie.
Eu sunt ocupata cu scoala,desi saptamana asta n-am prea facut ore si intr-o stare de proasta dispozitie multumita dragilor/dragelor mei/mele colegi/colege de clasa.Vacanta de Pasti nu prea le-as ajuns si astfel miercuri si astazi a fost ca un circ la scoala.Ieri n-au vrut sa stea decat la 2 ore(dar am aflat ca nu ne-au pus absente)si astazi vroaiau sa plece iarasi dar ne-a dat drumul acasa o profesoara cu care aveam ora.Sper sa le treaca repede pentru ca vin tezele si noi avem 4 de dat.
Ei per ansamblu sunt de treaba,ne intelegem,nu ne param intre noi dar au niste defecte foarte sacaitoare.
In rest ma plictisesc total si astept sa se termine si ziua de maine cat mai repede posibil ca sa stau si sa ma relaxez,desi fac aceleasi lucruri in fiecare zi.
Nu stiu de ce ,dar starea mea nu mai este asa pesimista,poate e din cauza scolii si a lipsei de timp.Asa nu mai pot sa ma gandesc la tot felul de lucruri si sa-mi intunec mintea cu nimicuri.

P.S.Nu va obositi sa citi acest post pentru ca am vorbit mult si fara rost!
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 12:45 am

Baieti.. o sa ma fac ca nu observ acest subiect..

Nu stiu cum la voi a fost asa lejer ca mie mi-au sucit mintile profesorii de la scoala. Marti a fost haos total.. parca n-ar fi fost Patele. Diriga s-a impediacat si si-a rupt picioru'.. pentru o luna cel putin nu o sa ma mai streseze. Imi pare rau ca na, e rau sa ai picioru' rupt, da nu cred ca voi suferi prea mult daca nu-i voi vedea chipul "angelic" pentru o perioada.
Ieri parca a fost ami lejer.. l-am convins pe profu de geografie sa ne scoata afara si asa a fost, m-am dus si la profa de istorie sa o rog, initial nu a vrut, insa cu putin ajutor din partea colegilor a cedat.
Azi am dat test la romana si ma oftica ca am gresit timpu la un verb -_-' .Nu o sa imi afecteze nota, ca in rest nu am gresit la nimic.. da nu stiu.. e frustrant ca ai gresit la o prostie.

M-a durut stomacu' zilele astea si nu am stat decat sa citesc in timpu liber.. imi pare rau daca absenta mea a fost remarcata, o sa icnerc sa evit astfel de momente.
Cum ziceam, m-am apcuat de citit.. hehe, mi-am luat primele 2 volume din Twilight.. azi l-am terminat pe al doilea.. Primul e slab.. o lalaie un sfert de carte cu Bella care e noua la scoala si cum incearca sa se acomodeze, juma de carte e plina numai cu chestii romantice si in ultimele 3-4 capitole se desfasoara toata actiunea..
Volumul 2 mi s-a parut mai interesant.. mi se parea mai diferit, actiunea a inceput inca din primele capitole si a continuat intr-un ritm destul de placut. Totusi nu pot sa nu remarg greseli de exprimare.. ori redactare gresita ori traducere proasta.. depinde.
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 10:45 pm

Nu-mi vine sa cred ca mai sunt doar 4 zile.4 zile si fac 12 ani.Sunt agitata.Ai mei mi-au promis un X-press Music si conversi8->.Ahh.Marti o sa dau teza la matematica.Tineti-mi pumnii :-S
Sus In jos
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeDum Mai 10, 2009 11:34 pm

Se pare ca s-a ajuns si la problema cu tezele si stresul de dinaintea lor.Nici eu n-am scapat:maine am teza la romana si desi am invatat,adica am citit pentru ca n-am avut dispozitia sa invat parca m-a tinut ceva sa nu pot tine minte.Sper sa ma descurc si chiar daca am luat semestrul trecut 9 tot imi este frica;daca nu stiu sigur voi apela la cunostintele mele.Dar si frica asta nu ajuta la nimic pana la urma pentru ca te sperii singur de ceva ce nu sti cum va fi.Faci doar presupuneri si iti imaginezi tot felul de lucruri care pana la urma sigur nu vor fi asa in mare masura.
Emotiile care apar pana la urma sunt rodul mintii noastre si apar daca aceasta frica nu dispare.Ele ne pot face sa uitam tot ce am invatat si sa fi nesiguri.

Stiu ca in acest post n-am facut decat sa vorbesc prostii dar e din cauza plictiselii!
Sus In jos
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 12:33 am

Azi i-am dat un biletel si dupa 10-20 de minute mi-a dat si el un biletel cu numaru lui de telefon.Doamne!Nu mi-a venit sa cred.Dupa atea ori in care i-am zis: Te iubesc!,in sfarsit a dat semne:x.Doamne:x
Sus In jos
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 1:25 am

Se pare ca n-am mai trecut de ceva timp pe aici si imi pare rau intr-un fel.
Micuta noastra prietena se afla intr-o stare de "plutire" din cauza iubirii si sa speram ca nu o va ametii de tot(glumeam batting eyelashes )
Stiu si eu cum este aceasta stare pentru ca am avut si eu aceasta varsta;acum nu mai este cine stie ce pentru mine.In acest moment si la aceasta varsta dragostea nu inseamna mare lucru si nu-i dau mare importanta,poate nici nu ma gandesc la ea.
Prioritatile mele acum sunt sa termin cu bine clasa a9a,sa-mi iasa medii acceptabile,desi am dat cu batu-n balta de vreo 3 ori si nu s-a sfarsit cu notele.
Astept si eu vacanta de vara ca toti ceilalti ,vreau sa ma relaxez,sa uit de lectii,teme,teste,profesori si colegi enervanti;dar mai am de supravietuit si se anunta ca saptamanile ce mai sunt vor fi cam insuportabile.
In rest nimic nou,poate as spune ca am o stare de plictiseala si nonchef ce ma chinuie de cateva zile ,dar nu cred ca intereseaza pe cineva.
Sus In jos
Lix
Boboc
Boboc
Lix


feminin Balanta Numarul mesajelor : 2
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 28

Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitimeMar Aug 11, 2009 11:52 pm

Deci care este subiectul acum in taverna?
Ca vad ca nimeni nu a mai scris aici de ceva vreme ...

Poate sa fie subiectul ... cum vrem sa fie ziua noastra de nastere sau ce cadouri vrem sa primim? Huh? Hai ca incep eu ...

Pai ziua mea este in toamna, si nu pot sa fac prea mare lucru atunci, pentru ca e mai frig afara. Dar asa mi-as faceo acasa, impreuna cu familia, bunicile si unii prieteni. Uneori (pentru mine) nu conteaza unde esti, ci cu cine esti ^^. Dar cadou de ziua mea as vrea o noua bicicleta, ca exa s-a cam dus >.<' sau nu stiu ce mi-as mai dori ... nu prea sunt asa buna la idei.
Asta a fost parerea mea ^^.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Taverna ^__^ Empty
MesajSubiect: Re: Taverna ^__^   Taverna ^__^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Taverna ^__^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: