Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Esti prietena adevarata?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Esti prietena adevarata? Empty
MesajSubiect: Esti prietena adevarata?   Esti prietena adevarata? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 3:20 pm

You are real friend?


1.In timpul liber iti place place sa:
a.sa stai la tv sau calculator;
b.sa ies cu prietena mea;
c.sa o sun;

2.Ai aceleasi gusturi cu prietena ta?
a.nu deloc;
b.da ne potrivim perfect;
c.da dar nu toate;

3.Daca ai ceva de facut si prietena ta te suna ca are o problema ce faci?
a.ii spun sa ma lase ca am treaba;
b.o ascult si incerc s-o ajut;
c.ii zis sa ma sune mai tarziu;

4.E ziua amicei tale si ai uitat de cadou!Ce faci?
a.Ii zis doar "la multi ani!";
b.merg sa-i cumpar neaparat ceva si imi voi cere scuze;
c.ii fac o felicitare simpla;

5.Daca prietena ta te minte ce faci?
a.rup relatia cu ea;
b.ii cer sa-mi explice de ce face asta;
c.o las in pace sa faca ce vrea;

Rezultate:
A.
Nu esti deloc o prietena adevarata si te comporti cu prietena ta de parca ar fi cineva neimportant.Esti rece si nu este bine!Are nevoie de tine si poate vrea sa vorbiti asa cum era inainte.Rectifica greselile pana nu e prea tarziu pentru ca o poti pierde!

B.
Esti o prietena adevarata si ti la ea mai mult ca la orice pe lume.Va intelegeti perfect si va ajutati reciproc la orice.Este foarte bine ca te are alaturi si sigur este fericita ca te comporti asa.Sa nu te schimbi pentru ca vei avea parte de multi prieteni si numai adevarati!

C.
Nu esti prietena buna,dar nici nepasatoare,esti intre cele doua si incerci sa le impaci desi e cam greu.Incearca sa alegi una din ele pentru ca altfel prietena ta va fi cam confuza si nu va sti daca se poate baza pe tine.Fi mai deschisa cu ea si explica-i de ce faci asa;trebuie sa stie altfel te va crede cum nu esti.



*Sper sa va placa acest test si sa fi iesit bine;este facut 100% de mine si nu e luat din nici o revista!
Sus In jos
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Esti prietena adevarata? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prietena adevarata?   Esti prietena adevarata? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 4:45 pm

Mi-a iesit b:x.Imi place mult de tot testul.Chiar ai talent in a face test de personalitate.Mi-a iesit ceva in genul: B,C,B,B,B.:))Foarte tare.
Sus In jos
andre97andre
Boboc
Boboc
andre97andre


feminin Numarul mesajelor : 42
Puncte : 35
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/04/2009

Esti prietena adevarata? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prietena adevarata?   Esti prietena adevarata? Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 1:58 am

mi-a iesit b love struck
Sus In jos
Continut sponsorizat





Esti prietena adevarata? Empty
MesajSubiect: Re: Esti prietena adevarata?   Esti prietena adevarata? Icon_minitime

Sus In jos
 
Esti prietena adevarata?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti sportiva?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Diverse :: Teste-
Mergi direct la: