Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hello

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Sticky.Sticker
Boboc
Boboc
Sticky.Sticker


feminin Sagetator Numarul mesajelor : 4
Puncte : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/05/2009
Varsta : 26

Hello Empty
MesajSubiect: Hello   Hello Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 9:15 pm

Salut!Smile

Deci,sa incepem cu inceputul...Ma cheama Stefi[Stefania],prefer Steffy,am 11 anisori si sunt din Craiova Smile Si....Asa,tot de pe w.club am aterizat si eu,si sper sa nu se supere nimeni ca m'am inregistraaat si eu..[sarcasm albino ]
Acum moralu'...Sunt prietenoasa,nu prea imi pasa de parerea celorlati despre mine si da,am si eu momentele mele ^^' Imi place engleza,imi plac filmele de comedie,romantice si in special horror...Muzica,orice gen ar fi o adooor love struck Urasc oamenii prefacuti,falsi sau prietenii "adevarati" Restu' puteti afla de'aici,postu cu 100 big grin Sper sa nu se considere reclama,daca se considera o voi scoate: http://meanlesswords.blogspot.com/
Pai,sper sa-mi fac prieteni si sa ma integrez repede ^^'
Sus In jos
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

Hello Empty
MesajSubiect: Re: Hello   Hello Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 1:12 pm

Welcome my friend!Ma bucur ca te-ai alaturat noua!
Sper sa te distrezi,sa-ti faci noi prieteni.
Regulile sunt unele simple dar la tine nu se pune aceasta problema. Smile
Distractie placuta!
Sus In jos
 
Hello
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Hello! :: Utilizatori noi-
Mergi direct la: