Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Virtual Immagination

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
DeeDee
Boboc
Boboc
DeeDee


feminin Rac Numarul mesajelor : 5
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/04/2009
Varsta : 28

Virtual Immagination Empty
MesajSubiect: Virtual Immagination   Virtual Immagination Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 7:12 pm

Umm,yeah,acelas joc de pe w.cl. ^^"

Ideea este ca trebuie sa spunem cu ni'l imaginam FIZIC pe membrul de deasupra noastra..Sau de cine/ce ne aduce aminte etc.Ma gandeam ca ar merge cam asa..

user X: Mi te imaginez ca pe..Hilary Duff.Zambareata,blonda,cu dintii perfect albi. [lipsa de inspiratie xD]
user Y:Mi te imaginez inalta si slaba.Imi aduci aminte de..Britney Spears etc >.>Puteti trage cu ochiul la thread'ul "Persoana din voi" de la Witchies Club pentru a vedea cam la ce ma refer ^^

You can start ^__^
Sus In jos
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Virtual Immagination Empty
MesajSubiect: Re: Virtual Immagination   Virtual Immagination Icon_minitimeLun Apr 20, 2009 7:14 pm

Mi te imaginez o fata aproximativ inalta,cu parul saten,pana la umeri si ochii caprui ^_^
Sus In jos
 
Virtual Immagination
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Hello! :: Jocuri-
Mergi direct la: