Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Evanescence .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lidia
Boboc
Boboc
Lidia


Numarul mesajelor : 9
Puncte : 13
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/04/2009

Evanescence . Empty
MesajSubiect: Evanescence .   Evanescence . Icon_minitimeVin Apr 17, 2009 8:35 pm

Cred ca cu totii ati auzit si ati ascultat macar o melodie de la Evanescence.Este una dintre formatiile mele preferate si imi place foarte mult de Amy Lee ^_^

Printre melodiile mele preferate se numara : You're taking over me ,My immortal,Bring me to life,Lithium ,astea fiind melodiile pe care le ascult eu intruna.xD

So.Cine mai e fan evanescence pe aici ? ^^
Sus In jos
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Evanescence . Empty
MesajSubiect: Re: Evanescence .   Evanescence . Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 2:40 am

Eu.Imi place.Mai ales melodiile Everybody's fool,Weight of the world,My Immortal,Bring me to life si Lithium.Amy Lee are o voce foarte puternica si frumoasa.Acesta este un thread pe placulmeu :)^_^
Sus In jos
 
Evanescence .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Diverse :: Muzica :: Muzica straina-
Mergi direct la: