Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 My Gallery ^___^

In jos 
+2
Happy Kid
Erde
6 participanți
AutorMesaj
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeSam Apr 11, 2009 9:34 pm

Well.. cateva mostre din creeatiile mele..

My Gallery ^___^ Memories

My Gallery ^___^ Sasuke

My Gallery ^___^ Minato2

My Gallery ^___^ Broken
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 12:20 am

Ada,nu o sa incetezi niciodata sa ma uimesti.Semnaturile sunt superbe.Imi plac mult de tot.Cred ca ar trebui sa deschizi un tutorial.Mai ales aia cu Naruto.Aia chiar e cea mai frumoasa:x.Imi plac fonturile.Sunt super.Abea astept urmatoarele creatii:>.
Sus In jos
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 12:37 am

Imi plac foarte mult semnaturile tale si se vede ca munesti mult ca sa-ti iasa asa.Imi plac primele care sunt extraordinare mai ales pentru ca sunt cu personaje din Naruto.
Desi nu ma pricep la aceasta arta pot spune ca tu te descurci super bine si iti ies minunate.
Sus In jos
Cookie
Boboc
Boboc
Cookie


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 84
Puncte : 103
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 26

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 3:29 am

Wow!Deci pot spune ca aceste creatii sunt de-a dreeptul superbe.Pur si simplu,minunate .
Nu am nimic de comentat.Nu incetezi sa ma uimesti,si asta e sigur.Lucrezi cu foarte multa atentie si grija,si asta se vede,pentru ca rezultatul final este foarte frumos...Semnatura mea favorita este prima...e superba,dar bineinteles ca nici celelalte nu sunt cu absolut nimic mai prejos!Dar pur si simplu imi place...poate pentru ca ii infatiseaza pe Minato si Naruto,cine stie...
Oricum,good job!Very good job!
Sus In jos
andre97andre
Boboc
Boboc
andre97andre


feminin Numarul mesajelor : 42
Puncte : 35
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/04/2009

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 5:13 pm

Wow....sunt foarte frumoase semnaturile tale...Nu sunt sigura dar parca mi-am mai zis odata parerea despre ele...:P...Oricum imi plac foarte mult si sper sa mai pui si altele;)

Succes in continuare:*


Ultima editare efectuata de catre andre97andre in Dum Apr 12, 2009 5:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 5:18 pm

Andre, poate mi-ai mai vazut creeatiiile pe W.Club ^_^
Multumesc tuturor de pareri ^_^ O sa pun in continuare niste colorize ^__^

https://2img.net/h/i237.photobucket.com/albums/ff293/Rock_Girl_Luv/Colorize_5_by_17March.jpg
https://2img.net/h/i237.photobucket.com/albums/ff293/Rock_Girl_Luv/Colorize_8_by_17March.jpg
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
andre97andre
Boboc
Boboc
andre97andre


feminin Numarul mesajelor : 42
Puncte : 35
Reputatie : 2
Data de inscriere : 12/04/2009

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 5:20 pm

Super...Sunt chiar dragute:D...Imi plac foarte mult winking


Ultima editare efectuata de catre andre97andre in Dum Apr 12, 2009 5:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Cookie
Boboc
Boboc
Cookie


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 84
Puncte : 103
Reputatie : 11
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 26

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 5:22 pm

Wow,Ada!
Deci colorizeurile sunt pur si simplu superbe,m-au lasat masca.Chiar nu imi imaginam,sincera sa fiu,ca te pricepi atat de bine la colorize...eu nu pot decat sa te felicit!Ai niste creatii superbe,sa stii!Imi plac foarte mult,sunt reusite.Preferatul meu este cel cu nr.8,cu fata aceea(care are fundal verde).
ar de ce au aparut de mai multe ori aceleasi colorize? raised eyebrows
Oricum,nici celelalt nu este cu nimic mai prejos!Superbe creatii,n-am ce zice!Si astept si alte creatii de la tine!^______^
Sus In jos
MC Chillin' KID
Boboc
Boboc
MC Chillin' KID


feminin Capricorn Numarul mesajelor : 56
Puncte : 61
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 29

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 8:52 pm

Deci bannerele sunt geniale...iar colorizarile sunt foarte reusite...desi pielea primei fete e putin ciudata laughing
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 1:58 am

My Gallery ^___^ Trustyourself

My Gallery ^___^ 1-7
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
dust_of_melancoly
Moderator
Moderator
dust_of_melancoly


feminin Fecioara Numarul mesajelor : 105
Puncte : 134
Reputatie : 18
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 30

My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 7:29 pm

Sunt foarte frumoase si aceste semnaturi,desi sunt superbe amandoua imi place mai mult cea cu Naruto.
Se vede ca-ti place aceasta "arta" si ca incerci si reusesti sa te perfectionezi foarte repede.
Felicitarile mele!
Sus In jos
Continut sponsorizat





My Gallery ^___^ Empty
MesajSubiect: Re: My Gallery ^___^   My Gallery ^___^ Icon_minitime

Sus In jos
 
My Gallery ^___^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Grafica si Literatura :: Grafica pe computer :: Galerii-
Mergi direct la: