Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Bine ai venit pe forum! Adă si Kam iti ureaza distractie placuta. Daca inca nu esti utilizator al forumului, te invitam sa te alaturi comunitatii noastre.
Raspuns Negativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Parteneri  Ultimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Baietii

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
~* Copchil nebun *~
Boboc
Boboc
~* Copchil nebun *~


feminin Gemeni Numarul mesajelor : 36
Puncte : 29
Reputatie : 2
Data de inscriere : 13/04/2009
Varsta : 26

Baietii Empty
MesajSubiect: Baietii   Baietii Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 2:51 am

Dragii nostrii extraterestrii >:D< ! Ce s-ar face fara noi,acuma zau? laughing

Deci ...baietii ,cei care ne omoara viata si nu ne lasa sa dormim noaptea deoarece ne intra in minte fix cand ne asteptam mai putini si o fac fara sau cu stirea lor... imi vine sa-i omor ,da in acelasi timp sa-i strang in brate rolling on the floor !

Acum chestionarul:
1. Ce parere aveti despre genul opus?
2. Cum va intelegeti cu ei?
3. Aveti multi prieteni baieti?
4. Pe partea sentimentala ...exista vreun norocos? Daca da,cum arata si cum il cheama? Cum se poarta?
5. Va enerveaza uneori?
6. Credeti ca simt si eu ceea ce simtim noi?


Asa ,sa le iau si eu acum la rand :
1. Parere ...ii urasc si ii iubesc in acelasi timp love struck ! Mai ales pe el love struck !Or fi ei ca si de pe Luna,dar si noi suntem la fel pentru ei . Suntem chit pe chit.
2. Ma inteleg destul de bine cu cei care au bunul simt sa vorbeasca normal ,dar cei care ma enerveaza isi primesc cateva de la mine ,in orice caz. De obicei ma inteleg cu cei cu care vreau.
3. Pai...ma inteleg cu majoritatea colegilor mei ,desi toti ma enerveaza ,iar in afara mai am ...4 prieteni ca si baieti : unul mai vechi,un vecin [ Deu meu love struck ] si doi de la sibiu.
4. Da ,exista un ,,nenorocit'' care nu ma lasa sa dorm noaptea si care m-a dus,din pacate,la anemie . El numeste Andrei,are 15 ani si ....este minunat love struck ! Pot spune ca am trecut de faza ,,Imi place'' [May stie mai mult ] !
5. Toti ma enerveaza,fara discutii .Pana si el ma enerveaza cand se poarta ca si vremea: cand este caluduros si pare ca-i palce si lui de mine,cand este rece...
6. Simt si ei,numai ca in felul lor ... stiu ca si ei plang in inauntrul lor,numai ca nu se exteriorizeaza. Asta e legea de la Adam incoace rolling eyes !
Sus In jos
http://lady-rock-deea.hi5.com
MC Chillin' KID
Boboc
Boboc
MC Chillin' KID


feminin Capricorn Numarul mesajelor : 56
Puncte : 61
Reputatie : 5
Data de inscriere : 12/04/2009
Varsta : 29

Baietii Empty
MesajSubiect: Re: Baietii   Baietii Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 4:09 am

1.Exista baietii adorabili si baieti de-a dreptul enervanti.
2>Am itnelelg bine cu majoritatea baietilor... nu-i suport pe aia care injura intr-una ji nu stiu sa tina un secret
3.Aprox toti prietenii mei sutn baietii (printre care si el)..pentru ca eu ma intelelg mult mai bine cu ei decat cu o fata
.4.Da exista unul adorabil...numele nu il dau [stie doar Ada]...si are ochii verzi love struck si ei bine stie sa deseneze frumos (majoritatea desenelor el mi le face).
5.El ma enerveaza foarte des...pentru ca nu vreau sa stie nimeni ca noi ne placem si el...nu cred ca se poate abtine...si mereu ma ridica in brate si etc...Iar restul baietilor..au momente cand se porte frumos si altadata se poarta urat...ceea ce ma enerveaza
6.Toti au sentimente pentur o anumita fata, care de obicei nu le da nici macar atentie...
Sus In jos
Happy Kid
Administrator
Administrator
Happy Kid


feminin Taur Numarul mesajelor : 117
Puncte : 82
Reputatie : 4
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 27

Baietii Empty
MesajSubiect: Re: Baietii   Baietii Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 4:31 pm

1.Baietii sunt foarte de treaba.Uneori,,mai de treaba decat fetele.
2.Ma inteleg foarte bine.Ne distram de minune impreuna.
3.Da.Foarte multi:).
4.Da,exista.Nume nu dau aici(chiar daca cateva dintre voi stiti).Pai,a aflat deabea ieri ca il plac si nu m-a bucurat cum a reactionat.Din contra,m-a intristata.
5.Da.Uneori baietii pot fi si enervanti.
6.Cu siguranta:).
Sus In jos
Erde
Administrator
Administrator
Erde


feminin Pesti Numarul mesajelor : 172
Puncte : 231
Reputatie : 19
Data de inscriere : 11/04/2009
Varsta : 28

Baietii Empty
MesajSubiect: Re: Baietii   Baietii Icon_minitimeSam Mai 09, 2009 1:45 am

1. Ce parere aveti despre genul opus?
Personal am o parere mai buna despre UNII baieti decat despre fete. Unii sunt chiar maturi si intelegatori :)
2. Cum va intelegeti cu ei?
In mare parte, ma inteleg mai bine cu baietii decat cu fetele. Pentru ca am alte chestii de discutat in afara de moda sau altceva plictisitor.
3. Aveti multi prieteni baieti?
Majoritatea :)
4. Pe partea sentimentala ...exista vreun norocos? Daca da,cum arata si cum il cheama? Cum se poarta?
Norocos? Mai degraba ghinionist laughing Sa zicem ca am gasit persoana care ma face fericita, pentur moment. Cred insa ca avem o relatie destul de stabila Smile
5. Va enerveaza uneori?
Ghinionistu'? laughing Nu, niciodata. Ne tachinam, insa nu ajunge chiar la enervare
6. Credeti ca simt si eu ceea ce simtim noi?
Ce simnt baietii? Pai psihicul lor e diferit de al nostru, deci nu au cum sa simnta acelasi lucru :P
Sus In jos
https://raspuns-negativ.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Baietii Empty
MesajSubiect: Re: Baietii   Baietii Icon_minitime

Sus In jos
 
Baietii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Raspuns Negativ :: Diverse :: Cafenea-
Mergi direct la: